Velká zážitková letní soutěž s hajnou

Prázdniny už jsou sice za půlkou, ale pořád ještě máte dost času se s dětmi vyřádit v lese, a zapojit se tak do soutěže, kterou jsem si pro Vás a Vaše děti vymyslela. Popravdě blbinky a zábava to by mi šlo :). Také mě baví inspirovat a motivovat lidi, aby šli do akce a nebáli se všelijakých výzev. Navíc už vám třeba mohli dojít nápady, jak naložit se zbytkem prázdnin a co ještě s dětmi zažít.

Pro vás pro všechny, co máte rádi dobrodružství a zábavu se svými ratolestmi jsem připravila 7 úkolů. Jedním z nich je třeba projít se bosýma nohama po lese a vnímat různé povrchy. A další už nebudu mazaně prozrazovat, abyste si soutěžní lístek přeci jen stáhli :D.

Do soutěže o ceny budou zapojeni všichni ti, kteří splní alespoň 5 z nich. Možná, že už jste nějaké z nich během prázdnin zažili, a tak se budou také počítat. Stačí nám v soutěžním lístku doplnit odpovědi na otázky u jednotlivých úkolů.

A teď o jaké ceny hrajeme, abych Vás pořádně navnadila :)

  1. 3x kniha „Abecedou za přírodu“
  2. 1x dřevěné tripexeso – Lesní svět
  3. 8x roztomilé zvířátko z plyše – zn. Rappa
  4. 1x kilo medu od včel z hájovničky
  5. 5 x pracovní sešit „Abecedou za přírodou“ – úplná NOVINKA, která je právě v tiskárně
  6. 1x sada dřevěných oblázků z různých druhů dřev
  7. 8x malovaný kamínek pro štěstí od ilustrátorky Petry Braunové
  8. 4x malovaný obrázek od Petry Braunové
  9. 2x malovaná taška od Péti B.

Ke každé z cen dostanete ještě pexeso a sadu papírových záložek.

Celkem tedy soutěžíme o krásných 23 hodnotných cen. Tady je ukázka některých z nich.

A teď už jen zbývá vytisknout SOUTĚŽNÍ LÍSTEK, který najdete ZDE >>

A HURÁ DO AKCE !!!

Pokud nemáte tiskárnu, stačí si přepsat úkoly na papír dle soutěžního lístku. A ještě jedna věc, která Vám může pomoci splnit alespoň 5 úkolů. Pokud je pro Vás nějaký jeden úkol obtížný nebo nesplnitelný, ať už z jakéhokoliv důvodu, můžete si ho nahradit nějakým vlastním (podmínkou je, aby souvisel s lesem a zážitkem – fantazii a nápadům se meze nekladou). Jen buďte prosím ohleduplní k přírodě a dbejte na slušné chování v lese :).

Soutěž trvá do 6.9. 2020 a 9.9. 2020 budou vylosováni výherci. Video z losování bude umístěno na FB stránkách „Inspirace z hájovny“ a „Abecedou za přírodou“. Každý rodinný člen účastnící se soutěže, může poslat svůj lístek a zvýšit tak šanci na výhru celé své rodině.

Moje děti byly nápadem tak nadšené, že se rozhodly plnit úkoly společně s vámi. Budeme tedy z našich zážitků natáčet videa a sdílet je ve facebookové skupině „Lesohraní s hajnou paní“, kam vás tímto SRDEČNĚ ZVU >>. Budu ráda, pokud i Vy sem budete dávat videa, či fotografie z plnění úkolů nebo třeba jen inspiraci, jak se s dětmi bavíte a čím, případně tipy na výlety, tvoření, apod.

Ještě takový tip na zbytek prázdnin, kterým mě inspiroval můj kamarád. Zeptejte se svých dětí, jaký jeden, dva nebo i více zážitků by chtěly s vámi o prázdninách zažít. Naše děti si vybraly tři a zatím jsem jim splnila jen jeden….a hádejte, co to asi bylo ?. Vypadá to, že lesních radovánek a tvoření měly tentokrát už dost a tak jsme se snad poprvé nebo možná i podruhé v životě stavěli v „mekáči“ (McDonalds :D). Nakonec je více než jídlo a to všechno dění kolem nadchlo venkovní hřiště, ze kterého jsem je nemohla dostat i přes celkem vydatný déšť. Další dvě dobrodružství nás ještě čekají.

Třeba vás také děti překvapí, po čem opravdu touží, ale POZOR, hračky a věcné dary se nepočítají :).

Užijte si zbytek prázdnin a nezapomeňte se do úkolů vrhnout po hlavě :).

Těším se na vaše vyplněné soutěžní lístky a sdílení zážitků.

 

Zdraví vás tvořivá hajná

Stáňa